فایل ورد (word) بررسي رابطه سبک هاي دلبستگي و ناگويي عاطفي با سازگاري اجتماعي دانش آموزان دختر متوسطه دوم شهر نور آباد

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) بررسي رابطه سبک هاي دلبستگي و ناگويي عاطفي با سازگاري اجتماعي دانش آموزان دختر متوسطه دوم شهر نور آباد دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي رابطه سبک هاي دلبستگي و ناگويي عاطفي با سازگاري اجتماعي دانش آموزان دختر متوسطه دوم شهر نور آباد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي رابطه سبک هاي دلبستگي و ناگويي عاطفي با سازگاري اجتماعي دانش آموزان دختر متوسطه دوم شهر نور آباد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي رابطه سبک هاي دلبستگي و ناگويي عاطفي با سازگاري اجتماعي دانش آموزان دختر متوسطه دوم شهر نور آباد :


سال انتشار : 1396تعداد صفحات :20

چکیده مقاله:

هدف از پژوهش حاضر به فایل ورد (word) بررسي رابطه سبک هاي دلبستگي و ناگويي عاطفي با سازگاري اجتماعي دانش آموزان دختر متوسطه دوم شهر نور آباد می باشد. این تحقیق از نظر هدف کاربردی است و از نظر ماهیت موضوع توصیفی از نوع همبستگی است. جامعه این تحقیق را کلیه دانش آموزان دختر دوره دوم متوسطه شهرستان نورآباد که در سال 96 - 95 مشغول به تحصیل بوده اند تشکیل داده است و جامعه آماری پژوهش حاضر 1800 می باشد. براساس جدول تعیین حجم نمونه کرجسی مورگان، تعداد 302 نفر از دانش آموزان به عنوان نمونه پژوهشی انتخاب شدند. روش نمونه گیری نیز به صورت تصادفی نسبی بود. یافته های پژوهش نشان می دهد که بین رابطه سبک های دلبستگی و ناگویی عاطفی با سازگاری اجتماعی دانش آموزان دختر متوسطه دوم شهر نور آباد رابطه وجود دارد. نتایج پژوهش حاضر نشان داد سبک های دلبستگی و ناگویی عاطفی با ساگاری اجتماعی رابطه دارد و آن را مورد پیش بینی قرار می دهند. تحقیقات زیادی در رابطه با موضوعات ناسازگاری و دلبستگی و دلبستگی و سازگاری انجام شده است اما در زمینه دلبستگی و سازگاری روانی اجتماعی شده تحقیقی پیدا نشد.

لینک کمکی